1 Aralık 2010 Çarşamba

Yaşasın Masal Saati İ.T.Ü Makina Özel: 3 Küçük Islak Hamburger

Bir varmış, b.k varmış... Evvel zaman içinde, testosteron içinde, bir fakülte varmış. Bu fakültede okuyan öğrenciler o kadar mutluymuş ki aşırı serotoninden ne b.k yiyeceklerini bilemez bir şekilde bütün gün gülüp eğlenip umarsızca kahkahalar atıyorlarmış. Zengin, fakir, zayıf, şişman, güzel, çirkin, aptal, akıllı farketmeden üst düzey bir saadet zincirinin irili ufaklı halkaları misali sürtünme katsayıları düşük bir şekilde yaşamlarını idame ettiriyorlarmış.

Saadet bu uzun sürmeyecek ya, günlerden bir gün fakültenin suyuna kimyasal atıklar karışmış. Ellerini yüzlerini ve muhtelif yerlerini bu suyla yıkayan fakülte sakinleri birer birer mutanta dönüşmeye başlamışlar. En göze batan özellikleriyle donanan ve birbirinden gereksiz süper kahramanlara dönüşen makina fakültesi öğrencileri için eğlencenin dozu giderek artmaya başlamış.

Foosballman(langırtadam) Berker, ortabahçede çay içen Rubbermouth (lastik ağız) Ahmet'e ateş toplarıyla şaka yapmak isteyince, lastikağız Ahmet de "Akdeniz Salatası" saldırısıyla ateş toplarını etkisiz hale getirmiş. Rastaman Erdinç ise olaylara seyirci kalmayıp ikisini de rastalarıyla tokatlayınca gülme krizine giren Fasılgirl Ece, Makber'i söylemeye başlamış ve Gümüşsuyu semtinin hatırı sayılır bir bölümünde kulak iltihabına sebep olmuş.

Derslerdeki performansıyla göz dolduran bir diğer süper kahramanımız Accentman(Aksan adam)Hakan ise olanlara dur demek amacıyla "Micro cracks and thermal shocks" saldırısını yapınca malzeme dersi alan 20 yaşından küçük 38 öğrencide çeşitli psikolojik bozukluklara neden olmuş. Fakültedeki hengame tüm hızıyla devam ederken uyuya kalıp vizeye giremeyen Gollum İbo, sinirinden dersin asistanının parmağını ısırıp kopararak bir nebze olsun sinirlerini yatıştırmaya çalışmış. Asistanlara olan ilgisi ve alakası ile tanınan Germannipple (Alman meme ucu) Cengiz ise bu duruma kayıtsız kalamamış ve "Bayern München" saldırısıyla Gollum'un ağzına Ribery şutu çekmiş.

Keşmekeşe katılmakta geç kalmayan ve PowerPuff Girls'e dönüşen Deniz, Aslısu ve Nil sırasıyla spastik taklidi, serbest çağrışım ve travesti saldırılarıyla ortama renk scalasından bir sürü renk katmışlar. Daha sonra renk kombinasyondan memnun kalmayıp, tüm mutantları dışarı taşırmadan boyadıkları gibi birbirinden topuklu ayakkabılarıyla hızlıcana topuklamışlar.

Boyandığı renkten memnun kalmayan Peeman(çiş adam) Utku sakinliğini bozarak uzun zamandır tuttuğu çişini inanılmaz bir debide tüm ahalinin üzerine bırakınca kargaşanın hijyeni de kaybolmuş. Sakinliğini uzunca bir süre koruyan Catman (Kedi adam) Uğur ise, üzerine işenmesiyle beraber adeta zıvanadan çıkmış. Khhhhh sesiyle beraber önüne geleni tırmık tırmık tırmalayan Uğur'a cevap vermekte geç kalmayan ise Sabrigirl Simge'ymiş. Akıl dolu bir vücut çalımıyla Uğur'dan sıyrılan Sabrigirl hangi saldırıyı denerse denesin bir türlü Uğur'u tutturamamış. Sabrigirl'ün çaresizliğini gören Pervertgoalkeeper(sapık kaleci) Mali, yurtta çaldığı bayan iç çamaşırlarından yaptığı topu Catman'in burnuna doğru degaj dikince, Catman gözleri x-x olmuş şekilde kendini yerde bulmuş. Pervertgoalkeeper'ın bu davranışını toplumsal etiğe aykırı bulan SexyStopper (Seksi stoper) Mahmut ise kendine yakışanı yaparak, upuzun, taranmış ve kremlenmiş saçlarıyla kafa topuna çıkarmış gibi yapıp Pervertgoalkeeper'ın apış arasına doğru attığı tekmeyle profesyonelce bir faul saldırısına imza atmış.

Kantinden olanı biteni izlemekle yetinen Spanishgirl (İspanyol Kız) Merve ile ActivityGirl (Etkinlik Kız) Burcu "yok bu böyle olmayacak" demişler. Hatta Merve ispanyolca bir atasözü ile sosyal mesaj bile vermiş. "Caminito comenzado, es medio andado"(başlamak bitirmenin yarısıdır). Mesajın hemen sonrasında Spanishgirl Flamenko saldırısıyla tüm mutantları tutkunun ve aşkın kollarına bırakmış. Durumu fırsat bilen Activitygirl de Modern Sanat saldısırıyla beyinleri felç edercesine tokat manyağı yapmış.

Artık aşkın, tutkunun ve sanatın etkisi altına giren makina fakültesi öğrencileri kız, erkek, araba, futbol, moda ve para konuşmayı bırakmış, resim, müzik, sinema, tiyatro, müze konuşmaya başlamıştır. Tam bu esnada, motorsikletinin aküsü bittiği için 65dk boyunca 112 numaralı otobüsü bekleyip okula 2.5 saatte gelmeyi başaran MetalFart (Metal osuruk) Erman fakülteye teşrif etmiş. Ortamdaki yumuşaklıktan duyduğu rahatsızlık sonucunda boşaltım sisteminin harekete geçmesiyle birlikte "Kill'em All" nidalarıyla 6Gpa basınçla osurup tozu dumana, Ali'yi Veli'ye ve Ayşe'yi Fatma'ya katarak gökten 3 küçük ıslak hamburger düşmesine neden olmuş. Biri okuyana, biri yazana, biri de paylaşana. Sonra hepsi yazana...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails