5 Aralık 2010 Pazar

ABLOG SUBLOG BLOG ANA HABER BÜLTENİ KONU BAŞLIKLARI

Sevgili okurlarım, takipçilerim, canlarım. Blogumuzda an itibariyle yeni bir bölüm hayata geçiyor. Şimdi aradan sivri okurlarım çıkıp "leh heh hee salağa bak zaytungdan kıskanmış" diyebilirler, sineye çekerim emin olun (zaytung okumadığım için aynı temaları içeren veya işleyen haberler yayınlanırsa " hiii çalmıııış" şeklinde reaksiyon göstermeyiniz taciz ederim).Günlük hayatımızdaki geyiklerde de son derece sık kullandığımız bir tema olan "son dakika haberleri" ya da "haber konu başlıklarını" şahsen çok sevmekle beraber okurlardan gelen ısrarlara artık dayanamayıp blogumuza da taşımak istedim. Dilerseniz ilk bültenimizin konu başlıklarına bi göz atalım.


A.S.B. Ana Haber Bülteni Konu Başlıkları


- G.tüne kaş göz çizip ayna karşısına geçen Ö.D. , 6 senelik ilişkisini noktalama kararı aldı.

- Alzheimer sebebiyle son nefesinde Kelime-i Şehadet getirmek yerine "önüm arkam sağım solum sobe, saklanmayan ebe" diyen 86 yaşındaki S.K.'nın ahirette durumu belirsizliğini koruyor.

- Otobüste yaşlılara kasten yer vermediği ve adının bir çok kere yaşlı bayanlarla fort olaylarına karışması gerekçesiyle defalarca kınanan ve İ.E.T.T Genel Müdürlüğü kararıyla bağlı bulunduğu Bostancı Hareket Amirliği'nce toplu taşım araçlarını kullanması veto edilen üniversiteli gençten akıllara durgunluk veren açıklama: "Benjamin Button'u 124 kere izlemiş olmamın etkisi olduğunu düşünmüyorum"

-İbrahim Üzülmez'in sağ dış ile yerden yaptığı ortasına ayak koymak isterken bacaklarını haddinden fazla açan Guti'nin anüsünde yırtık tespit edildiği ve "sahalardan" 3 hafta uzak kalacağı öğrenildi.

-Burt Reynolds'a benzeyebilmek için 24 adet estetik operasyon geçiren ve toplamda 120.000TL para harcayan G.T., operasyonlar sonucunda Ferhat Güzel'e benzeyince tuz ruhu ile doldurduğu küvete atlayarak yaşamına son verdi.

-Fanatik Sponge Bob hayranı M.S'nin evine jinekoloğunun ihbarı üzerine yapılan baskında kullanılamaz durumda bulunan onlarca kaş göz çizilmiş bulaşık süngeri sonrası, muhtelif markadalarda sayısız bulaşık süngeriyle ilişkiye girdiğini ve aralarında en iyisinin Scotch Brite olduğunu itiraf eden M.S, savcılık tarafından Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastahanesine sevk edildi.

-Deniz Bahçeli'nin, Cahit Arf ile birinci dereceden akraba olduğu iddiaları TBMM grup toplantısında bomba etkisi yarattı. Psikologlar milletvekillerini toparlamak için yoğun çaba harcıyor.

-4 sene boyunca platonik aşk yaşadığı kız arkadaşının sigarasını yakmak isterken heyecanlanıp ağzındaki Smirnoff''un genzine kaçmasına neden olan ve çakmağı çakması ile eşzamanlı olarak kız arkadaşının yüzüne püskürerek A.M. 'nin feci şekilde yanmasına sebep olan S.G.'den okuyanların kanını donduran bir açıklama geldi: "O kadar güzel yanıyordu ki söndüresim gelmedi"

-2010 yılı Avrupa Kültür Başkenti olan İstanbul'un nüfusunun %22'sinin ilkokul, %52'sinin de ortaöğretim mezunu olduğu gerçeğiyle yüzleşen avrupalılar, ellerindeki abaküs, fasülye, fiş ve Mon Ami boyalarıyla Sultanahmet Meydanı'nda protesto gösterisine başladılar.

-Kıraç, önerilen astronomik rakamlara karşı koyamaması neticesinde sanatının yok olduğu ve artık sadece dizi film müziği yapabildiği gerekçesiyle 8 prodüktör hakkında suç duyurusunda bulundu.

-16 yaşındaki oğluna görümcesiyle yarı çıplak yastık savaşı yaparken suç üstü yapan acılı ana, görümcesini Sheltox ile öldürdükten sonra emniyet güçlerine teslim oldu. Mikrofonlarımıza günah çıkaran acılı anaya neden Sheltox diye sorduğumuzda: Evliliğimin ilk gününden beri benim için bir görümceden çok görümcek oldu. Oğlumu binbir türlü oyunla ağına düşüren görümceğe en çok yakışan ölümün bu olacağını düşündüm. Sıktım, büzüştü. öldü." dedi.

-Haydarpaşa Garı'nda yaşanan yangının çıkış sebebini araştıran yetkililer, enkaz haline gelen çatıda buldukları kangal sucukların ve soslu kanatların olayla ilgisi olmadığını düşündüklerini ifade ettiler.

-Fransız aksanıyla konuştuğu türkçesiyle İstiklal Caddesi'nde din, dil, ırk farkı gözetmeden 18-24 yaş arası bayanlara asılan ve zorlu dakikalar geçirmelerini sağlayan Pepe lakaplı M.D. , muhabir arkadaşımız Aslı'ya çok özel açıklamalarda bulundu. Aslı'nın konuyla ilgili kaleme aldığı "Kığhlağh, çiçekleğh aağhşkım ve seğhn..." başlıklı yazıda, küçüklüğünden beri Pepe le Pew hayranı olduğunu söyleyen M.D., deodorant-parfüm kullanmamasını ve sürekli pastırma yiyerek sauna eşofmanı giymesini de buna bağladığını söyledi.

-O.D.T.Ü Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü'nde öğretim görevlisi olan Prof. Dr. Ç.K.'nın 8 yaşındaki oğlu M.K. , babasının ÖSS de çözdüğü soruları Ahmet Buhan İlköğretim 3'de gördükten sonra artık babasının akademik kariyerine saygı duymadığını ve balet olmaya karar verdiğini açıkladı.

-Vedat Milor'un sonsuz iştahının ve doymamasının nedenini bağırsağında tespit edilen kurtlara bağlayan Central Hospital Başhekimi, kendisinde bulunan kurtların özellikle kırmızı şarap ve peynire olan düşkünlüklerinin, tıp çevrelerinde heyecan yarattığını ifade etti.

-Çan eğrisi sisteminin öğrenciler arasında kurulan bağlarda büyük etkileri olduğunu savunan Psikiyatrist Prof. Dr. Helmut Schweinsteiger, çan üstü öğrenciler ile çan altı öğrencilerin sosyal-kültürel ve cinsel münasebetlerinin ömür boyu çandaşlarıyla devam ettiğini, bunun sosyal bir yıkıma neden olabileceğini ve bu işin altından sadece İsviçreli bilimadamlarının kalkabileceğini söyledi.

-Akşam eve geldiğinde yemek bulamayan ve çılgına dönen makina mühendisi E.Ö, karısını sandalyeye bağladıktan ve "Ebru Şallı ile Pilates" dvdsini ağzına soktuktan sonra, pilates topuyla defalarca yüzüne şut çekip, boynunu kırarak öldürdü.

-Burhan Kuzu'ya yapılan yumurtalı saldırı sonrasında ortaya atılan daha medeni protesto önerileri arasında en ilginci olarak nitelendirilen ve Kinder yetkililerince dile getirilen "Protestoların sürpriz yumurtalarla yapılırsa daha heyacanlı ve zevkli geçeceği" önerisi öğrencilerce dikkate alındı. Protesto edilen yetkililerin glikoz eksikliğini de giderebileceği düşünülen sürpriz yumurtların oyuncaklarıyla mı yoksa oyuncaksız mı atılacağı konusu ise belirsizliğini koruyor.

-İsrail başbakanı "vaad edilen toprakların" kendilerine verilmesi halinde yahudi toplumunun "altın buzağı" sistemine geri dönmesinden büyük endişe duyduklarını söyledi. Konuyla ilgili açıklama yapan Dış İşleri Bakanlığı'ndan ise "10 emir üzerinden sadece 3 emiri yerine getirebildikleri için sınıfta kaldıklarını düşünüyoruz, çünkü elimize ulaşan veriler global çanın 6 olduğu yönünde." şeklinde bir değerlendirme geldi.

-Bugün "Dünya klozet kapağını kaldırma" günü.

-Cinsel içerikli muhabbetlere konu olan meyve ve sebzelerin fiyatları giderek artıyor. Salatalık, şeftali, karpuz, kayısı, erik, portakaldan ve muzdan sonra kestane fiyatları da beklenenin üzerinde seyrediyor.

İyi Akşamlar...

1 yorum:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails