28 Eylül 2010 Salı

BATMAN FASHION FIGHT OUT

Sevgili Ablog Sublog Blog okurlarım, akademik ve Ramazani sebepler neticesinde uzun süren bir ayrılıktan sonra tekrar birlikte olmanın hazzını yaşadığımız bu ilk paragrafta, özellikle modayı yakından takip eden okurlarımın bir solukta okuyacağını düşündüğüm bir moda olayını duyurmak adına bir araya gelmiş bulunmaktayız.

Bildiğiniz üzere 16 Eylül'de İstanbul'umuzun sosyetik semtlerinde Fashion Night Out adı altında dünyanın en ünlü markalarını 6 saatte 50.000.000$ kadar sömürdüğümüz bir etkinlik düzenlendi. Bende o akşam Marks&Spencer adlı yerkürenin önde gelen iç çamaşırı firmalarından birisinin Bağdat caddesi şubesinden 12 adet %100 koton ve "anüs dostu" boxerı 58 liraya almanın haklı gururunu yaşadım.Organizasyonun ikincisini dört gözle beklediğimiz zaman dilimi içerisinde bu sefer müjde Batman'dan geldi. Batman Fashion Fight Out adı altında düzenlenen etkinlikte doğulu moda severler şıklıkta ve alışverişte adeta birbirleriyle yarıştılar. Stokların dakikalar içerisinde tükendiği Batman'da birbirinden güzel bayanlarımız boy göstermekle kalmayıp, aynı gece birçok doğulu erkeğimizin de rüyalarını da süslediler.

Biz de Ablog Sublog Blog olarak magazinsel bir yaklaşımla organizyon esnasında en çok göze batan güzellere mikrofon uzattık ve sizler için, taşıdıkları birbirinden şık kıyafetleri ve organizyon hakkında görüşlerini aldık.

Baweşan Luy Viton(27,Ev hanımı, Ortadaki Sarı Kilimli):

Efendim bence insan kendine yakışanı yakışmayanı, uyanı uymayanı, kısacası ne bulduysa giymeli. Fakat dikkat etmesi gereken nokta giysilerinin taşıdığı anlamlar olmalı. Mesela benim önümdeki sarı kilim, kaçıncı level ev hanımı olduğumu simgelemekte. Annem ve ananem benden daha tecrübeli olduklarından onların kilimleri farklı renkte. Ayrıca yanımda gördüğünüz kırmızı kukuletalı ayin kıyafeti taşıyan görümcem, bu etkinliğin Batman'ımıza hayırlı olması dilekleriyle az sonra abim ve babam tarafından kurban edilecek. Töre gereği görümcemin makatını ben yiyeceğim, çekimden sonra kalırsanız size de düşük bel kot giydiğinde ortaya çıkan kürek kemiklerinden ikram etmeyi düşünüyorum, en güzel yeridir görümcemin.

Rojbin Kelvin Kılayn(21,Ev Kızı):

Öncelikle bu tip etkinlikleri Batman'ımızda daha çok sayıda görmek istediğimi belirtmek istiyorum, neden derseniz acayip piyasa yaptım, ağanın oğlu arkamda gördüğünüz ıhlamur ağacının arkasında mememden makas aldı. Giyim kuşam mevzuna gelir isek, şahsi düşüncem diğer insanlardan seni ayıran neyin varsa o bölgeyi ortaya çıkaracak kıyafetler tercih edilmeli. Mesela benim memeleri görüyorsunuz nasıl diri nasıl simetrik. E ben şimdi ben bu memelerimi gözünüze gözünüze sokan elbisemi dikip iki tur attım mı Batman'da, Batman(Betmen) gibi esmez miyim eserim. Bacak boyumdan hiç bahsetmiyorum mikrofonu titretmeye başladınız gözümden kaçmadı. Ağanın oğlu çok hovarda lan, al beni şehre gidelim ben sana daha neler giyerim döşündeki kıllara dolandığım.Xezal Zara(18, Ev kızı, Soldaki)-Tavşin Zara(24,Ev kızı, Sağdaki):

Ablamla Batman sokaklarına çıktığımız zaman, erkeklerin hayran bakışları yüzünden çoğu zaman istediğimiz yerlere gidemeden kendimizi dönüş yolunda buluyoruz. Zaman zaman Iraklı modacı kuzenimin kreasyonlarını taşıdığımız için çok eleştirildikse de an itibariyle Batman halkının haklı desteğini kazanmış durumdayız.

Şu an taşıdığımız kıyafetlere gelirsek ablamla birlikte çevreye karşı aşırı duyarlı olmamız sebebiyle çoraplarımızı tezekten ayakkabılarımızı ise pet şişeden ürettik. Ablamın üzerindeki elbiseyi ölen ananemin yolluğundan, benim üzerimdeki elbiseyi ise kapatılan genel evin perdelerinden diktik. Yakın arkadaşımın bekaret çarşafından da başörtülerimizi diktiğimiz gibi atladık sokağa. Evde kalmanın verdiği adrenalinle ne bok yediğimizi bilmediğimizi düşündüğümüz bir anda bu etkinlik can simidi gibi imdadımıza yetişti. Bu akşam birine yamandık yamandık yamanamadık sıçtık. Ablamın akraba evliliği sebebiyle doğuştan ağzı yok kusura bakmayın resimde de kapattık ki Batman'ımıza gölge düşmesin. Ayrıca göğüsleri bu kadar büyük değil onlar push-ups. Aslında bu yanımdaki ablam değil abim, ellere baksana kimi kandırıyorum ki.

Okuduğunuz üzere sevgili okurlarım coğrafyanın moda ve insan üzerindeki etkisi aşikar olmakla birlikte, bu tip organizasyonların sayısı artsın mı eksilsin mi taşsın mı dökülmesin mi bilemedim. Bir yandan da" fazla boxer göz çıkarmaz yaklaşımım" bünyemi belirli aralıklarla tahrik etmekte. Velhasıl-ı kelam, erkek okurlarım yataktan kalktığınız gibi bi kot bi tişört giyip evden hızlıcana çıkmaya devam etmekte fayda var, şimdi kızlar düşünsün.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails