5 Haziran 2010 Cumartesi

Prof. Dr. Ahmet Moronki ile Sebzeler ve Meyveler Dünyasına Yolculuk

Sevgili Ablog Sublog Blog okuyucularım hepinize merhabalar. Malumunuz blogumuzda uzun süren bir ayrılığa gark olduk. İkinci vizelerdi, ödevdi, quizdi, projeydi, final haftasıydı derken bir de baktım ki beyin loblarım hasretinizle birlikte kısık ateşte özlemle kavrulur olmuş.

Uzun süren ayrılıktan sonra kültürel bir yazıyla dönmemin gerekliliğini hissetmem akabinde siz değerli okurlarım için blogumuza bomba bir transfer yaptım; Prof. Dr. Ahmet Moronki. Kendisi bundan sonra Ablog Sublog Blog'da birbirinden spesifik yazılarıyla hayatınıza yön vermeye devam edecek. Blogumuza hoşgeldin Moronki diyerek, sizleri kendisinin ilk yazısıyla başbaşa bırakıyorum sevgili okurlarım.

NEREDE SEBZE ORADA MEYVE!
Merhabalar pek muhterem Ablog Sublog Blog okurları. Bundan sonra belirli-belirsiz periyotlar çerçevesinde burada beraber olacak, sebzelerin ve meyvelerin ışığında yapabileceklerimizi keşfedeceğiz. Bugünkü yazım elime ulaşan okur mektuplarındaki mevsimsel serzenişlerin sentezi sonucu ortaya çıkardığım bir takım genel sorunlara çözüm niteliğinde olacak. İlerleyen haftalarda ise bire-bir okur mektuplarımı da yayınlayacak ve sorularını cevaplayacağım.
Yaza formda girin
Özellikle bayan okurlarımın en önemli sorunları arasında gördüğüm, karın ve basen bölgesinde oluşan yağlanmayı önleyici formülümü ilk kez Ablog Sublog Blog okurları için veriyorum. Kalça bölgesindeki yağlanma için de vereceğim bu formül üzerine bir proses daha ekleyeceğim dikkatle tatbik ediniz. Öncelikle yağlanma görülen bölge tamamiyle, sıkılaştırıcı etkisi yüksek kuru üzüm, kuru kayısı ve kuru incir ile kaplanır. Daha sonra bu katmanının üzerine haşlanırken herhangi bir Kylie Minogue şarkısı söylenmiş 2 adet havuç rendelenmesinin akabinde bir tanıdık vasıtasıyla bu bölgeler su kabağıyla allah ne verdiyse mosmor edilinceye kadar dövülür. Proses esnasında oluşan acıyı dindirmek için anestezi niteliğinde, 10kg bir karpuzu 5mt yükseklikten kafaya bırakmada ben şahsen bir sakınca görmüyorum. Kalça bölgesindeki yağlanmayı yok etmek için ek olarak bu işlemlerin üzerine, zaten ilahi bir mesaj niteliğinde gördüğüm kalça şeklindeki mevyeleri(erik,kayısı,şeftali) çatalımızda sıkıp suyunu kalça bölgesine iyice yedirmemiz sonrası streç filmle sarıp 3 kere "g.tüm g.tüm benim g.tüm, incelsin benim g.tüm" dememiz yeterli olacaktır.
Cinsel Gücünüzü Arttırın
Erkek okurlarımın dikkatle takip etmesi gereken bir bölüme geldi sıra. Zira çok faydasını göreceğinizi düşündüğüm bilgiler vereceğim. Erkek okurlarım dediğime bakmayın, Moronki'nin cinsel gücü arttırıcı müthiş karışımını ve uygulamasını gerek erkek gerek bayan tüm okurlarım güvenle kullanabilir. Göğüslerini, kalçalarını, penislerini büyütmeyek isteyen okurlarım için ek bilgiler de bu yazıda.
Geceden sarılıp birlikte uyduğunuz en az 15 cm lik bir muza en az 256kbps kalitesinde "sex machine" mp3'ü dinlettikten sonra bal ve nutella karışımını döküp üzerini, dövme esnasında dövme işlemini gerçekleştirmediğimiz elimizle cinsel organımızı tuttuğumuz ince dövülmüş fındık, fıstık ve cevizle tamamen kapladığınızdan emin olun. Bu işlemi takiben içerisine mesir macunuyla "yes! we have no bananas" yazılmış alüminyum folyo ile sarıp buzlukta 31 dakika bekletin. Bu esnada, salsa yaparken iç çamaşırına sokulmuş terli 8 kiviyi ince ince doğrayın ve lohusa şerbetinde bekletin. Üzerine cinsel gücü arttırmanın yanısıra penis büyütmek isteniyorsa istenilen boyut büyüklüğünde salatalık ve bir avuç bamya, göğüs büyütmek isteniyorsa, istenilen boyut büyüklüğünde portakal, elma, kalça büyütmek isteniyorsa, yine istenen büyüklükte karpuz ya da kabak rendelenmesi yeterli olacaktır. Oluşan bu karışımın ortasına dondurulmuş muzu dikip soyunurken yemeye başlayın. Son lokmayı üzerinizdeki son kıyafeti çıkardığınızda yutmaya dikkat edin. Hayırlı işler.
Birçok derde deva niteliğinde olacak bir dahaki yazımda görüşmek üzere değerli okurlarım, hepinize bol sebze ve bol meyve dolu günler diliyorum. Diri kalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails