5 Haziran 2010 Cumartesi

Yaşasın Masal Saati Volume 7: Üç küçük Bikini

Bir varmış, bir yokmuş. Develer tellal iken, pireler berber iken, 30 yaşında Ahmet adında bakir bir adam varmış. Bu adam köyde insanlardan çok hayvanlarla vakit geçirmeye başlayınca köylü şüphelenmiş, Ahmet'in peşine düşmüş, fakat bir türlü suçüstü yapmayı becerememişler. Günlerden bir gün köyün muhtarı Twitter'da Ahmet'i bulmuş. İletilerini okuduğunda yok pilicim beni seviyor,yok sarıkız beni kesti, yok kınalı kuzum iş attı, gibi söylemlerle karşılaştığında ihtiyar heyetine haber vermiş ve hep beraber bir sonraki twit'i beklemeye başlamışlar.

Ertesi gün Ahmet'in yeni twiti olan "kara tavuğum gece yarısı benim olacakmış" iletisini okur okumaz baskın zamanının geldiğine kanaat getirirler ve Arona ekibiyle Uğur Kindar'a haber verirler. Gece yarısı olunca Ahmet'i takip etmeye başlayan Uğur Kindar ve ekibi bir de bakar ki Ahmet siyahi bir güzelle ahırda oynaşmakta. Yakından bakınca bu siyahi güzelin aşırı solaryum kurbanı Eda Yaşpınar olduğunu gören Uğur Kindar yiğitliğe bok sürmemek adına "bu ahırın hali ne bu böcekler neyin nesi bu ne rezillik kepazeliktir hijyenin olmadığı bu ortamda ilişkiye girilir mi" diye saçmalamaya başlayınca korkan Eda Yaşpınar'ın ortamdan kaçmasıyla milli olma umudu kalmayan Ahmet'in gözünü kan bürür ve Uğur Kindar'a dönerek "bu böcekler afrikadan bir muzun üstünde geliyor bir muzun bir muzun bir muzun" diyerek ilişki sonrası için hazırladığı meyve tabağından bir muz alır ve Uğur Kindar'a deep throat uygulayarak ölümüne sebebiyet verir.

Bu sırada İsmail YKM'ye çekeceği klip için ahır aramakta olan Mustafa Altıyoklar ister istemez olaylara şahit olunca Ahmet görgü tanığı bırakmama adına bu sefer de elindeki avokadoyla Mustafa Altıyoklar'a saldırır. Fakat unuttuğu bir detay vardır ki İsmail YKM de bu sırada ahıra teşrif etmiştir. Klip yönetmenini gördüğü zor durumdan kurtarmak adına Mustafa Altıyoklar'ın kulağına iki adet tıkaç takar ve "Hap gibi içerim" adlı şarkısını seslendirerek Ahmet'in basur memelerinin patlamasına yol açar. Bir anda kanlar içinde yere yığılan Ahmet'i oracıkta kaderine terk eden Mustafa'yla İsmail çoktan arazi olmuşlardır bile.

Ahırın yanındaki tarlada oynarken duydukları İsmail YKM'nin sesine gelen teletabiler Ahmet'i görür, durumuna çok üzülür ve ağlamaya başlarlar. Yanlarında getirdikleri "herşeyi yutan süpürge" arkadaşlarına kanları süpürttükten sonra Ahmet'i alarak teletabi diyarına doğru yola çıkarlar. Ahmet ne olduğunu anlamadan bir de bakarki güneşin içinde bir bebek son derece itici bir vaziyette gülmekte. Allah'ım nerdeyim ben diye düşünürken bir de bakar ki uzun zamandır ortalarda gözükmeyen Kuçum Aydın ve Güner Üvit de teletabi diyarında program yapmaktalar. Gözünüz Aydın Olsun ve Teletabi Turnike adlı programları 5 kişilik ülkede reyting rekorları kırmakta, ikili aradıkları huzuru burada bulmaktadırlar.

Tedavisi boyunca Teletabi diyarında kalan Ahmet delirmenin eşiğine gelmiş, aklını oynatmamak için yoğun çaba sarfetmektedir. Gün içerisinde Teletabilerin göbeğindeki LCD ekrandan defalarca aynı görüntüleri izlemek olsun, elleriyle popolarını tutup "bir daha bir daha" diye bağıran raydan çıkmış 4 teletabi olsun, önüne gelen herşeyi yutan süpürge ile güneşin içerisinde fütursuzca durmadan gülen bebek olsun Ahmet'in bu noktaya gelmesinde önemli rol oynamışlardır.

Ümitsizliğin kıyılarında capoeira yapan Ahmet birden bir uçak sesiyle irkilmiştir ve sesi takip ettiğinde teletabi diyarına uçakla inen şahsın Mahsun Kırmızıdon olduğunu görür. Yanında sarışın bir bayanla gelen Kırmızıdon yeni filmi "Araya Kaçtım" ın çekimlerini yapmayı düşünmektedir. Hızla Kırmızıdon'un yanına gelen Ahmet, "Abi nolur beni kurtarın ne isterseniz yaparım" deyince Kırmızıdon da sette getir götür işlerini yaparsa dönüşte onu oradan götürebileceğini söyler. Teklifi kabul eden Ahmet oyuncular arasında Nihat Doğal'ı görünce ayrı bir sevinir ve o akşam 2 rekat şükür namazı kılar.

Ertesi gün film çekimlerinde Kırmızıdon, sevgilisi olan sarışın bayanı Nihat Doğal'la konuşurken görünce kıskanır ve arkalarından dolaşarak konuşulanları dinlemeye başlar. Bu sırada sarışın bayan Nihat Doğal'a "formspring me Nihat" deyince, bu sözü yanlışlıkla "offspring me Nihat" anlayan ingilizce duayeni Kırmızıdon Nihat Doğal'ı o anda eline geçirdiği teletabi süpürgesiyle vura vura öldürür.

Bu durumu fırsat bilen Ahmet, pilot'u esir alarak uçağa bindirir ve havalanmasını söyler. Havalanan uçaktan aşağıya baktığında teletabilerin Kırmızıdon'un etrafını sardığını ve popolarını tutup "bir daha bir daha" dediklerini gören Ahmet derin bir oh çekerek özgürlüğüne kavuştuğunu düşündüğü sırada hava bozar ve bir şimşek uçağa isabet ederek pilotla Ahmet'in Whooper eti kıvamında kızarmasına sebebiyet verir.

Bu sıralarda 4 teletabi, sarışın kız, Güner Üvit, Kuçum Aydın ve Kırmızıdon saf tutmuş Tinky Winky'nin imamlık ettiği Nihat Doğal'ın cenaze namazını kılmaktadırlar. Tinky Winky'nin "Hakkınızı helal ediyor musunuz?" sorusunu sorduğu anda ise gökten, kaynağı yıldırım isabet eden uçak olan, 3 küçük bikini düşer. Artık aranızda paylaşırsınız ama birinin altını diğerinin üstünü almak yok takım halinde alın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails