4 Şubat 2010 Perşembe

"TRENDINE, TRENDINE, TRENDINE YANDIM" MEKANLAR: MEŞHUR KARAKÖY BÜYÜCÜSÜ
Sevgili Ablog Sublog Blog okurları, hepinize merhabalar. Bundan böyle en trend mekanları tanıyacağımız bu yeni bölümün ilginizi çekeceğini ummaktan öteye gidemiyorken ne kadar da yalnızım bir bilseniz pes dersiniz. Boş vakitlerinizde yeni yerler keşfetmek istiyorsanız bizi hususiyetle takip etmenizde fayda var. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan ilk mekanımız olan Karaköy Büyücüsü ile bu yeni bölümün startını verelim.

Karaköy Büyücüsü deyince" orası da neresi lan" dediğinizi duyar gibi olsam da esasında konuyla alakadar olan okurlarımın yakından tanıdığı ve vazgeçemediği bir mekan olma özelliğini taşımaktadır. Konusunda yürüttüğü çalışmaları yasal şekilde gerçekleştiren mekan, müşteri memnuniyetine de son derece önem vermekte, yapılan büyülerin beğenilmemesi halinde para iadesi yapmaktadır.

Seçkin büyücü kadrosunda ülkenin en iyi büyücüleri yanısıra, özel olarak binbir güçlükle Senegal'den getirilen büyücü DEMBA da yer almaktadır. Buna karşın salonda en çok rağbet gören büyücü ise, Merlin Rıza. Yaptığı büyülerden kaçmanın imkansız olduğunu söyleyen Merlin Rıza, müşteri feedback'lerinin de son derece olumlu olduğunu söyleyerek entellektüelitesini de ortaya koyuyor adeta.

Mekanda verilen hizmetleri kısaca anlatmak gerekirse, eve koca bağlama, sevdiğini kendine aşık etme, voodoo bebeği ile intikam, kısmet açma-kapama, kara büyü gibi bir çok büyü bu mekanda itina ile gerçekleştirilmektedir.

Mekan sahibi Ferruh bey ile sohbetimizden sonra aldığımız bilgiler neticesinde salonun müdavimleri ile konuşmak istedik ve sizler için mekanı nasıl bulduklarını ve yaptırdıkları büyüleri sorduk.

Nezahat Ovşit(53,Ev Hanımı,İstanbul):

Evladım, benim buraya sekizinci gelişim ve gerçekten çok ama çok faydasını gördüm. İstemediğim ne kadar gelin varsa oğlumdan ayırdım, kocamı gömdüm, komşumu voodoo bebeğiyle mundar ettim. Özellikle Merlin Rıza bir harika. Şimdi de izdivaç programına katılacağım için kısmet açma büyüsü yaptırıyorum. Uygulama esnasında biraz zorluklar oluyor tabi ama buna değer kesinlikle. Mesela kocamı öbür tarafa göndermek için Rıza'nın özel karışımını içmemin akabinde 3 yetişkin tavşanın t.şaklarını öpüp başıma koyduktan sonra sekiz guinea pig b.kunu vücudumdaki sekiz deliğe sokup 120dk Ferhat Güzel dinledim. Ama neticede kocam o gün kalpten gitti, buna da değdi mi değdi. Karaköy Büyücüsü ne güzel, ne güzel.

Mücver Domahl(38, Bilgisayar Teknikeri, Berlin):

Efendim gördüğünüz üzere ta Almanya'lardan kalktım buralara geldim. İlk kez 6 sene önce kız arkadaşımın tavsiyesiyle bu mekana gelmiştim, o günden beri de senede en az 2 kez muhakkak gelirim. En son kötü bir tecrübe yaşamış olsam da büyünün kalitesini görünce tekrar olsa tekrar yaparım demekten kendimi alamıyorum. Kızım bir neo-naziye aşık olmuştu ve birlikte yan komşumun evini kundaklamalarından sonra buna daha fazla tahammülüm kalmamıştı. Karaköy Büyücüsü'ndeki favori büyücüm Magic Cansel 'e geldim ve o çocuğu ortadan kaldırabilmek için ne yapabiliriz dedim. O da bana adet kanımın içine yarasa memesi, filin diş tartarı, 2 uğur böceği kanadı ve bir kurbağa anüsü koyup 200C de 20 dakika pişirmemi söyledi. Daha sonra bu karışımın yarısını bir musevi mezarlığında içip diğer yarısını da g.t derime tatbik etmemmi söyledi. Zehirlenmeden dolayı 3 gün hastahanede yattım fakat o çocuğun da solarium makinesinde kilitli kalıp cayır cayır yandığını duyunca içime su serpildi. Büyüsüz şuradan şuraya gitmem artık.

Şukufe Biç(24,Kuaför,Bursa):

Ay kuzum ben bu mekana ne desem az biliyor musun. Yani bir kere gelen bir daha gelmiyorsa bence anguttur, denyodur ya. Benim dükkanın karşısında nalbur vardı kuzum, benim şimdiki manita da orada çalışıyordu. Ay bir kaslı bir damarlı adam görme kız, görür görmez libidom tavan yaptı, aman allahım o ne kollar, ne göğüsler, ne kanatlar, çifte kavrulmuş safranbolu lokumu gibi adam. Ay bir de namuslu varya gözüne bile bakmıyor insanın konuşurken haspam. Dekoltenin dibine vurdum ay kız dönüp bakmadı herif. Dedim anam bu iş böyle olmayacak, hemencecik Karaköy Büyücüsü'ne geldim. Sağolsun Darth Vedat ne yaptı etti herifi aşık etti bana gördün mü. Gerçi malzemeleri bulana kadar anam ağladı orası ayrı. Kız bak heriflen nişanlandık büyü reçetesi hala çantamda, neler yapmışım dur anlatayım. 6 ayrı ergen erkeğin işerken kaldırmadığı klozet kapağına sıçrayan idrarlarını, 3 gergedanın akmak üzere olan sümüğüylen karıştırıp, içerisine 200gr haşlanmış at penisi ve bir miktar balerin osuruğu ilave ettikten sonra 3 gün bekletmişim. Bekleyen karışıma bir astronotun göbek deliği pamuğu ve bir dalgıcın apışarası terini ekledikten sonra ise bunu taze sıkılmış portakal suyu ile beraber içmişim. Ben aşkımdan öldüm kız, hergün iç dese hergün içerdim ayol. Dağ gibi yiğidi kaptım mı kaptım. Şimdi de görümceme voodoo bebeği yaptırıp işkence etmeye geldim, afedersin çok g.tü kalktı. Karaköy Büyücü'sü beni büyülüyor.

Gördüğünüz üzere müşteri memnuniyeti üst düzeyde sevgili okurlarım. Siz de çözüme ulaşamadığınız konularda Karaköy Büyücüsü'ne gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz bence. Mekanın dekoru da gerçekten çok hoş ve otantik. Yiyecek ve içecek servisinin bulunduğu mekanda büyüler 250-20000tl arasında değişiklik göstermekte. Ben de gelmişken sevdiğim kız için çok güçlü bağlanma yaptığı iddia edilen "ninja-rope" büyüsünü yaptırdım, haydi hayırlısı. Bir sonraki mekanımızda görüşmek üzere, büyüyle kalın.

2 yorum:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails