11 Ağustos 2009 Salı

+18 HABER: TOKAT ÇOBAN SUCUĞU

Bir son dakika gelişmesi için yayınımıza ara veriyoruz sevgili okurlar. Tokat'ın Reşadiye ilçesinde, resimde gördüğünüz şahıs, çoban kılığına girerek bir çok genç kızı sucuk, birçok büyük ve küçükbaşı da taze ot vaadiyle kandırıp cinsel istismar yoluna gitmektedir.

Gazetelere verdiği boy boy ilanlarda "tokat çoban sucuğu, ev sucuğunu aratmaz" tarzı yaklaşımlarla ticari bir amaç güdmeye çalıştığı imajını veren gözü dönmüş sapık, kendilerini korumak için kıç-kıça vermiş bir çift büyükbaş hayvan, ve ne yazık ki kendisi tarafından yakalanıp sucukla yüzleşmeye götürülen zavallı bir koyunla aynı karede yer almakta.

Şimdi ise hepinizin gözünden kaçan bir ayrıntıyı vererek, bu insan-hayvan tanımayan sapığın takkesini düşürüyoruz. Şimdi sizden resme çok dikkatli bakmanızı, ve kırmızı daire içine aldığımız kısma odaklanmanızı istiyoruz sevgili okurlar. Çocuklarınızı blogdan bir müddet uzak tutun. İşte o dehşetle irkileceğiniz ayrıntı:


Tokat İl Emniyet müdürlüğünden yapılan açıklamada, şahsın görüldüğü yerde derhal polisin aranması ve mümkünse "mangalda hangi marka sucuk daha iyi" muhabbeti açılarak bir müddet oyalanması istenilmekte. Ey Reşadiye halkı, siz siz olun, yabancılardan sucuk kabul etmeyin. Sırada ilgiyle izleyeceğiniz dizi film "Yaprak Sökümü" sezon finaliyle sizlerle.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails